Leczenie zębów z gazem rozweselającym w Manchester

Leczenie zębów z gazem rozweselającym w Manchester

Odczuwasz strach przed dentystą? Mamy dla Ciebie fajna oferte.

 
Leczenie stomatologiczne “na wesoło”, to oferta skierowana za równo do naszych małych pacjentów*, jak i tych zupełnie dużych.
Podtlenek azotu (inaczej gaz rozweselający) jest wykorzystywany w medycynie od ponad stu lat! Jest całkowicie bezpieczny, o czym świadczy między innymi fakt, że w tym czasie nie odnotowano ani jednego przypadku uczulenia na ten środek.
Całkowicie bezpieczny odpręża i uspokaja, działa również przeciwbólowo i rozluźniająco.
 
Jednym z największych atutów tego rozwiązania jest możliwość zachowania przez Pacjenta świadomości przez cały czas trwania zabiegu, co pozwala mu podejmować współpracę ze stomatologiem. Kolejną zaletą jest też praktyczny brak skutków ubocznych. Gaz nie odkłada się w organizmie i zostaje wydalany w niezmienionej postaci, nie powodując żadnych trwałych zmian i nie uzależnia. Od razu po ustaniu działania gazu (dzieje się to już po ok. 5 minutach od odstawienia maseczki) Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć.
 
W Victoria Clinic podtlenek azotu stosujemy w dawce znacznie niższej od tej, która prowadzi do znieczulenia ogólnego. Gaz podajemy przez specjalną maseczkę. Pacjent odpręża się zachowując świadomość i podstawowe odruchy. Uspokojony, chętniej współpracuje z lekarzem.
*Leczenie w sedacji wziewnej możliwe jest u pacjentów powyżej 5 roku życia.
Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z naszą recepcją:
📱 07309087087
📱 07450266440
📧 info@victoriaclinicmanchester.co.uk
 
May be an image of child

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *