Wybielanie zębów
– poznaj usługi w Victoria Clinic

Victoria Clinic oferuje wybielające zęby. Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezpieczny (absolutnie neutralny dla zębów), co potwierdzają liczne badania naukowe i trwa do 50 minut. Trwałość zabiegu zależy w dużej mierze od oczekiwań i stylu życia pacjenta.

Wybielanie zębów odbywa się w gabinecie stomatologicznym. Składniki żelu wybielającego wnikają głęboko w zęby, uwalniając atomy tlenu powodując utlenianie – wybielanie przebarwień. Podczas pierwszej wizyty dentysta bada stan zębów i dziąseł. W razie potrzeby tymczasowo chroni ubytki, ponieważ wypełnienia, korony i mosty nie wybielają się. Kamień i osad są usuwane. Potrzebne są wyciski do wykonania indywidualnych podkładek zębowych.

Bielsze, jaśniejsze zęby mogą znacznie poprawić Twój wygląd i pewność siebie. W Victoria Clinic Dental w Manchesterze nasi eksperci dentyści kosmetyczni zapewniają pacjentom kompletne zabiegi wybielające przy użyciu zaawansowanego systemu wybielania Zoom w celu uzyskania natychmiastowych rezultatów przewyższających produkty dostępne bez recepty. Zęby mogą ściemnieć z wielu powodów, w tym lat gromadzenia się plam po określonych produktach i napojach, a także dymu papierosowego i cygarowego oraz tytoniu do żucia. Niektóre leki mogą powodować ciemnienie zębów, podobnie jak niektóre choroby. Zęby mogą ciemnieć na zewnątrz lub mogą odbarwić się w wyniku urazu lub choroby. Zabiegi wybielające są nieskuteczne w przypadku przebarwień, które występują wewnątrz zębów. Przed wybielaniem zęby zostaną zbadane, aby ustalić przyczynę przebarwienia, aby upewnić się, że wybielanie jest najlepszą opcją.

Jak działa Zoom Whitening?
Zoom wykorzystuje specjalnie opracowany żel na bazie nadtlenku wodoru opracowany specjalnie do profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym. W rezultacie jest znacznie bardziej skuteczny i zapewnia bardziej spójne i trwalsze wyniki niż produkty, które można kupić w sklepie. Podczas procedury wybielania Zoom żel zostanie nałożony na zęby, a światło aktywujące zostanie zastosowane, aby żel osiągnął optymalne efekty. Ustnik zostanie użyty, aby powstrzymać usta przed zębami, aby zapewnić, że cała powierzchnia zęba zostanie wystawiona na działanie żelu i światła. Po zakończeniu zabiegu – proces ten zajmuje około 15 minut – żel zostanie usunięty, odsłaniając bielszy, jaśniejszy uśmiech.

Kiedy zobaczę wyniki?
W przeciwieństwie do wielu produktów domowych, które potrzebują tygodni, zanim można będzie zaobserwować nawet łagodną poprawę, dzięki wybielaniu Zoom zobaczysz natychmiast wyniki leczenia; w rzeczywistości Zoom może sprawić, że zęby będą od sześciu do 10 odcieni bielsze. Podczas gdy pojedyncze leczenie można osiągnąć doskonałe wyniki, większość pacjentów wybiera serię trzech zabiegów w odstępie kilku tygodni w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Recepcja Kliniki:

Po szczegóły prosze dzwoń do Victoria Clinic. Telefon komórkowy : ( 044 ) 073 09 087 087 . Telefon komórkowy : ( 044 ) 0745 026 6440 . e-mail: info@victoriaclinicmanchester.co.uk