LEKARZ INTERNISTA –  poznaj usługi w Victoria Clinic

W naszej klinice Victoria Clinic w Manchesterze możesz zapisać się na wizytę do internisty. Lekarze rodzinni i interniści nazywani są lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej. Internista jest lekarzem pierwszego kontaktu. Zazwyczaj opiekują się nim osoby powyżej 18 roku życia. Jego konsultację można wykorzystać profilaktycznie lub jeśli chcemy zdiagnozować różne rodzaje chorób od zwykłego przeziębienia po choroby przewlekłe. Lekarz diagnozuje choroby, między innymi układ krążenia, oddechowy, moczowy, immunologiczny, szkieletowy lub trawienny.

Lekarz Internista wykaz usług w Victoria CLINIC:

Diagnozowanie chorób i układów sercowo-naczyniowych:
choroby układu oddechowego, pokarmowego, kostno-stawowego, moczowego, immunologicznego, a także tarczycy, choroby metaboliczne i alergiczne.

Co to jest „internista”?
Interniści to lekarze specjalizujący się w medycynie wewnętrznej, skoncentrowanej na opiece nad dorosłymi, kładącej nacisk na wykorzystanie najlepszej wiedzy medycznej dostępnej w opiece nad pacjentami. Co najmniej trzy z siedmiu lub więcej lat studiów medycznych i podyplomowych poświęcone są nauce zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób dotykających dorosłych. To podstawowe szkolenie kwalifikuje ich do praktykowania chorób wewnętrznych. Interniści ogólni są przygotowani do radzenia sobie z szerokim i kompleksowym spektrum chorób dotykających dorosłych i są uznawani za ekspertów w dziedzinie diagnozy, leczenia chorób przewlekłych oraz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom – nie ograniczają się do jednego rodzaju problemu medycznego lub układ narządów. Interniści ogólni są przygotowani, aby poradzić sobie z każdym problemem, jaki stwarza pacjent – bez względu na to, jak często lub rzadko, czy jak prosto lub skomplikowanie. Są specjalnie przeszkoleni do rozwiązywania zagadkowych problemów diagnostycznych i radzą sobie z poważnymi chorobami przewlekłymi oraz sytuacjami, w których może wystąpić kilka różnych chorób jednocześnie.

Szkolenie internistów w zakresie specjalizacji w określonej dziedzinie medycyny jest zarówno szerokie, jak i głębokie i kwalifikuje je do radzenia sobie z bardzo złożonymi problemami medycznymi, a w wielu przypadkach do wykonywania zaawansowanych procedur klinicznych.

VICTORIA CLINIC CABINETS:

Recepcja Kliniki:

Po szczegóły prosze dzwoń do Victoria Clinic. Telefon komórkowy : ( 044 ) 073 09 087 087 . Telefon komórkowy : ( 044 ) 0745 026 6440 . e-mail: info@victoriaclinicmanchester.co.uk