TESTY KRWI – poznaj usługi w Victoria Clinic

Wyniki badania krwi – znaczenie

Profilaktyczne badania krwi należy wykonywać raz w roku – w większości przypadków daje to możliwość wczesnego wykrycia zakłócających procesów organizmu. . Testy krwi nie są drogie, nie są uciążliwe ani czasochłonne – wystarczy przyjść do nas ( na czczo). Przez badanie krwi możesz wykryć wcześniejszą chorobę.

Badania krwi

Niektóre z przeprowadzanych przez nas testów: morfologia krwi (wyniki w ciągu 1 minuty), biochemia
-Testy tarczycy – Test czynności wątroby-Profil lipidowy-Mocznik i elektrolity
– Profil ryzyka sercowo-naczyniowego – Profil niedokrwistości
– Profil erekcji / impotancji
-Menopauza profil
– Profil zespołu policystycznych jajników
– Badania zdrowia seksualnego
-Tropiczna immunologia, badania przesiewowe przed podróżą
-Tworze znaczników
-Genetyka-badania przesiewowe pod kątem narkotyków i alkoholu -badania alergiczne

Ważne – jak przygotować się do pobrania krwi w Victoria Clinic

Powinniśmy przyjść z pustym żołądku w celu oddania krwi. Zapewnia to uzyskania poprawnych wyników. Jeśli jadłeś wcześniej  przed badaniem mogą zmienić się : liczba białek, bilirubiny, AST, ALAT, ALP i LDH, parametry lipidowe, glukoza, kreatynina, mocznik, sód, a nawet liczba leukocytów. W dniu testu powinniśmy również powstrzymać się od picia kawy. Wpływa to na równowagę hormonalną, poziom glukozy i kwasów żółciowych. Może również fałszować bilirubinę i obniżać poziom cholesterolu. Ponadto kawa wypłukuje magnez, co wpływa na jego stężenie w surowicy. Zamiast kawy dobrze jest pić rano czystą wodę. Inną substancją, której nie należy spożywać na kilka dni przed testem, jest alkohol.

Recepcja Kliniki:

Po szczegóły prosze dzwoń do Victoria Clinic. Telefon komórkowy : ( 044 ) 073 09 087 087 . Telefon komórkowy : ( 044 ) 0745 026 6440 . e-mail: info@victoriaclinicmanchester.co.uk