Tel. 0745 026 6440                  109 Corporation Street M4 4DX Manchester             info@victoriaclinicmanchester.co. uk

STOMATOLOGIA OGÓLNA

                   Sprawdzanie i czyszczenie zębów

Ważną częścią rutynowych wizyt dentystycznych są zabiegi czyszczenia, które są niezbędne do usunięcia płytki nazębnej (bakterii ) i kamienia nazębnego. Usunięcie tych substancji pomoże chronić pacjentów przed ubytkami i rozwojem chorób przyzębia, a także sprawi, że twój uśmiech będzie świeży i wypolerowany. Każdy pacjent powinien uczestniczyć w dogłębnym badaniu ustnym i wizycie higienicznej co najmniej raz na sześć miesięcy; w niektórych sytuacjach mogą być zalecane częstsze wizyty w naszej praktyce, abyśmy byli w stanie zapewnić najlepsze możliwe wsparcie dla zdrowia jamy ustnej i wartościowego uśmiechu. Podczas kontroli nasi lekarze i pracownicy dokładnie przyjrzą się poszczególnym zębom, tkance dziąseł, zgryzowi, szczęce i bieżącym pracom naprawczym, aby ustalić, czy są jakieś problemy lub uszkodzenia wymagające profesjonalnej uwagi. Nasze zalecenia dotyczące leczenia zawsze będą starannie spersonalizowane, aby pasowały do osobistych potrzeb pacjentów.

                                 Dentysta dziecięcy

W naszej praktyce rodzice mogą oczekiwać, że ich dziecko otrzyma wysoce spersonalizowane leczenie  a także najnowsze technologie ortodontyczne. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pierwszą wizytę!  Dzieci powinny najpierw odwiedzić dentystę, gdy są w wieku jednego roku lub gdy pierwszy ząb pierwotny wyłania się z dziąseł – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Jeśli jednak rodzice zauważą wcześniej coś niepokojącego, zachęcamy ich do wcześniejszego umówienia się na spotkanie! Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć swoje dziecko na drodze do doskonałego zdrowia jamy ustnej, a nasz zespół jest tutaj, aby pomóc na każdym etapie. Będziemy regularnie przeprowadzać delikatne kontrole i odświeżające czyszczenie, a wszelkie problemy rozwojowe zostaną zidentyfikowane jak najwcześniej.  Naszym celem jest służenie całej rodzinie w jednym, wygodnym miejscu, w którym zawsze czujesz się mile widziany i jak w domu.

POZNAJ NASZE GABINETY

Skontaktuj się:
  0745 026 6440
 0730 9087 087
Email: info@victoriaclinicmanchester.co.uk

Godziny pracy:
Monday 11am – 6pm
Tuesday 11am – 6pm
Wednesday 11am – 10pm
Thursday 11am – 9pm
Friday 11am – 10pm
Saturday 9am – 10pm
Sunday 11am – 10pm

Wyślij wiadomość :