Tel. 0745 026 6440                  109 Corporation Street M4 4DX Manchester             info@victoriaclinicmanchester.co. uk

PERSONEL - VICTORIA CLINIC

Właściciel

Dr Maria Kucharska - Piotrowicz

Dr Maria Kucharska-Piotrowicz (GDC 134599). W 2000 roku otrzymała tytuł doktora habilitowanego na Wydziale Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Stomatologicznego. Od tego czasu pracowała w wielu krajowych i prywatnych gabinetach w całej Polsce i Wielkiej Brytanii, koncentrując się na stomatologii chirurgicznej i kosmetycznej. Jest współautorką publikacji naukowych i wykładów mających na celu poszerzenie wiedzy klinicznej lekarzy dentystów. Od przybycia do Anglii 8 lat temu Maria doskonaliła swoje umiejętności i szkolenia ze specjalizacją w endodoncji (leczenie kanałowe). Regularnie uczęszcza na kursy i wykłady. . Dr Maria łączy profesjonalizm z osobowością, oferując leczenie stomatologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Poświęca czas na edukację swoich pacjentów na każdym etapie leczenia, abyś nigdy nie czuł się pośpieszony lub zmuszony do stresu podczas wizyty. Członek British Dental Association. Brytyjskie Towarzystwo Endodontyczne 

Dr Monika Skirzynska-Podgórska (GDC 190540). Tytuł doktora chirurgii stomatologicznej uzyskała na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2001 roku gdzie później wykładała i pracowała jako asystent naukowy na Oddziale Stomatologii Zachowawczej. Od tego czasu Monika stale rozwija swój rozwój zawodowy. Specjalizuje się nie tylko w stomatologii odtwórczej i endodoncji, ale także w leczeniu wszystkich aspektów chorób przyzębia, chirurgii plastycznej przyzębia, regeneracji twardych i miękkich tkanek. Monika przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii i pracowała w praktyce Exeter NHS. Od września 2014 roku jest członkiem zespołu Victoria Clinic. Monika dąży do zapewnienia niezbędnej opieki dentystycznej tak wygodnie i przyjemnie, jak to możliwe, w przyjaznej i wesołej atmosferze. Dopilnuje, aby wszyscy pacjenci z lękiem dentystycznym czuli się zrelaksowani podczas wizyt.

Dr Shilpa Shah (GDC 192439).

Shilpa uzyskała dyplom w University of Birmingham w 2010 r. Z powodzeniem ukończyła dyplom członkostwa w Joint Dental Faculties w Royal College of Surgeons of England. Od ukończenia studiów pracowała w wielu szpitalach jako chirurg jamy ustnej i senior szczękowo-twarzowy, poszerzając swoje doświadczenie w zakresie skomplikowanych operacji jamy ustnej, nagłych wypadków stomatologicznych oraz urazów głowy i szyi. Kontynuowała kształcenie podyplomowe w szpitalach środowiskowych i dentystycznych w różnych specjalizacjach, w tym w specjalnej opiece, chirurgii jamy ustnej i stomatologii dziecięcej. Ściśle współpracuje z szeregiem konsultantów w szpitalu dentystycznym w Manchesterze i publikuje  artykuły w brytyjskich czasopismach stomatologicznych. Jest korepetytorką podyplomowych studiów magisterskich z zakresu stomatologii odtwórczej i estetycznej. Obecnie pracuje w szpitalu dentystycznym jako specjalista dentysta. Shilpa jest pasjonatką edukacji pacjentów i zapobiegania chorobom jamy ustnej, oferując szereg metod leczenia zachowawczego. Specjalizuje się w leczeniu lęku zębowego i leczeniu sedacji, a także w leczeniu zaburzeń skroniowo-żuchwowych.

Dr Octavian Gheorgheoiu (GDC 109231). Ukończył University of Timisoara, Rumunia w 1993 r. Pracował w klinice prywatnej, a w 2007 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, pracując zarówno w gabinetach prywatnych, jak i NHS w Wielkiej Brytanii, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii odtwórczej i kosmetycznej. Dalszy rozwój studiów podyplomowych poprzez uzyskanie certyfikatu z zakresu stomatologii estetycznej i estetycznej. Członek British Society of Occlusal Study zajmujący się problemami skroniowo-żuchwowymi i zaburzeniami snu. Będąc gorącym zwolennikiem integracji nowego cyfrowego projektu uśmiechu, aby idealnie ustawić zęby w idealnej harmonii z twarzą, stosując połączenie klejenia, ortodoncji i procedur implantologicznych, Octavian kompleksowo indywidualizuje leczenie każdego pacjenta według najwyższych standardów.

Dr Marcin Kwiatkowski (GDC 100550). Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. Po kontynuowaniu edukacji zawodowej w Polsce, w 2005 roku został zaproszony do Kent dentysta specjalizujący się w chirurgii. Jego pasją zawodową jest implantologia i chirurgia szczękowa, w której wykorzystuje konwencjonalną i specjalną technikę implantacji. W naszej klinice zapewnia bezstresowe leczenie, budując przyjazną atmosferę podczas zabiegu. Dr Marcin przygotowuje zindywidualizowany plan leczenia oparty na specjalistycznych metodach diagnostycznych dla każdego pacjenta, a następnie przeprowadza kompleksowe leczenie oparte na najwyższych standardach jakości, dlatego lista jego stałych pacjentów stale się powiększa.

Katarzyna Szczepanik

Higienistka stomatologiczna

Beata Graczyk

Główna pielęgniarka, pielęgniarka dentystyczna, flebotomistka

Patrycja Kozakiewicz

Pielęgniarka dentystyczna

Katarzyna Giziewicz

Pielęgniarka dentystyczna

MEDICAL DOCTORS

MD Tomasz Jakobek

Ginekolog położnik

Dr n. Med. Jakobek jest doktorem medycyny, specjalistą ginekologii i położnictwa. W 1994 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu. Jego kariera rozwinęła się w specjalizację z ginekologii i położnictwa.  Dokładnie 5 lat później w 2007 r. uzyskał specjalizację drugiego stopnia w zakresie położnictwa i zaburzeń kobiecych, po czym awansował na stanowisko kierownika Oddziału Ginekologicznego w Wyrzysku. Obecnie jest zastępcą szefa Szpitala Wojskowego Ginekologii i Położnictwa w Wałczu. Jego wiedza, bogata wiedza i szeroki zakres usług, w których się specjalizuje, pozwalają na świadczenie opieki ginekologicznej na wysokim poziomie. Połączenie profesjonalizmu i empatii sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Każda konsultacja jest wyczerpująca i nigdy się nie spieszy, więc każdy przypadek jest dobrze przestudiowany, każda wątpliwość jest słyszalna. Ze swoimi pacjentami komunikuje się w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. (GMC 7286565)

Dr Izabela Zelazny

Dermatolog

Doktor Izabela Zelazny w naszej klinice konsultuje się z dermatologią ogólną i pediatryczną. Jej szczególne zainteresowania obejmują kontrole znamion, leczenie wenerologiczne, diagnozowanie i leczenie guzów skóry, dermatologia kosmetyczna obejmuje zabiegi przeciwzmarszczkowe i wypełniacze skóry oraz leczenie laserowe, a także choroby włosów i skóry głowy. Ukończyła kurs medyczny i dermatologiczny (w tym pracę doktorską) na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Polsce, gdzie otrzymała Nagrodę Specjalną Primus Inter Pares dla najlepszego studenta medycyny. Rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku akademickim Master of Science in Dermoscopy and Preventive Dermatolooncology na Uniwersytecie Medycznym w Grazu w Austrii. Aby zdobyć dodatkowe doświadczenie od 2009 roku, pracowała w klinikach dermatologicznych w Wielkiej Brytanii (zarówno prywatnej, jak i NHS) i uczestniczy w wielu kursach w całej Europie. Dr Zelazny jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów, Polskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Międzynarodowego Towarzystwa Dermoskopii. Obszar pracy: – stany zapalne skóry, takie jak wyprysk, łuszczyca, trądzik – chirurgiczne i medyczne leczenie raka skóry i łagodnych zmian skórnych (np. Brodawki, torbiele, tagi skóry, pieprzyki), – leczenie wypadania włosów i problemów z paznokciami, takich jak wrastające paznokcie, – leczenie infekcji skóry i paznokci – ocena moli (w tym mapowanie moli i analiza dermoskopowa), – diagnozowanie i leczenie złożonych lub rzadkich zaburzeń skóry, – leczenie pigmentacji skóry twarzy lub bielactwa, – leczenie światłem i laserem, – zmniejszanie / odwracanie oznaki starzenia się skóry, – leczenie nadmiernej potliwości za pomocą botoksu

Dr Jerzy Kucharski

Chirurg Ortopeda

Dr Jerzy Kucharski – (GMC 6153979) – jest specjalistą ortopedii i traumatologii układu mięśniowo-szkieletowego, absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2004 roku. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i chirurgicznym chorób układu mięśniowo-szkieletowego, ze szczególnym naciskiem na minimalnie inwazyjne leczenie chirurgiczne, tj. artroskopię ramienia, kolana, stawu biodrowego, w tym chirurgię rekonstrukcyjną i artroplastykę. Dotyczy to złamań, urazów sportowych, urazów przeciążeniowych, zaburzeń związkowych, entezopatii, a także zmian zwyrodnieniowych układu mięśniowo-szkieletowego. W ciągu ostatnich trzech lat dr Kucharski wykonał protezy stawu barkowego w Polsce przy użyciu planowania operacji 3D.
Lekarz jest szczególnie ceniony przez swoich pacjentów za ich skuteczność połączoną z zaangażowaniem, profesjonalizmem i pozytywną energią, którą im daje! Dlatego w poprzednich latach był trzykrotnie finalistą plebiscytu Hipokratesa dla najpopularniejszego lekarza w województwie zachodniopomorskim.
Zakres leczenia
– Zmiany zwyrodnieniowe stawów, ze szczególnym uwzględnieniem stawów kolanowych, barkowych i biodrowych – leczenie zachowawcze, całkowita artroplastyka, kość policzkowa
– Zespoły bólu pleców i stresu, – Diagnostyka ultrasonograficzna stawów
– Urazowe uszkodzenia układu mięśniowo-szkieletowego, w tym urazy sportowe i ich konsekwencje
Zapalenie układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, ścięgna, zapalenie kaletki itp.)
– zespoły przeciążenia mięśniowo-szkieletowego (łokieć tenisisty, zespół nacisku na ramię, łokieć golfisty, kolano skoczka)
Zespoły uciskowe (neuropatia) nerwów obwodowych (zespół cieśni nadgarstka, zespół kanału Guyona, zespół rowka nerwu łokciowego itp.), – Deformacje stóp (koślawość palucha, młotki itp.). – Wstrzyknięcie dostawowe kwasu hialuronowego.

Dr Barbara Leśniewicz

Otolaryngologist and Pediatrician

Dr Barbara Leśniewicz Dr Barbara Leśniewicz specjalista w dziedzinie pediatrii, chorób wewnętrznych dorosłych i laryngologii. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Medycznej zacząłem pracować jako lekarz laryngolog na oddziale Szpitala Akademickiego w Warszawie.
Od 1993 roku rozpoczęła pracę w brytyjskiej służbie zdrowia. Pracowała w Manchester Children`s University Hospitals Trust.
Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szeregu szkoleń, zjazdów i sympozjów. W swojej pracy mówi wieloma językami: polskim, francuskim, angielskim, włoskim i rosyjskim
Jest specjalistą w zakresie diagnostyki i leczenia, w tym chirurgii, chorób nosa, uszu, jamy ustnej, gardła i krtani.

Dorota Halama

Psychologist

Dorota Halama z zawodu psycholog, pracuje również jako trener rozwoju osobistego i terapeuta. W ramach wieloletniego doświadczenia, kursów, konferencji, a w szczególności pracy w interdyscyplinarnych zespołach psychiatrów, neurologów, ginekologów, psychologów, doświadczonych i przede wszystkim każdego dnia odkrywa nowe techniki psychoterapii. Jej szczególne zainteresowania dotyczą dzieci z zaburzeniami rozwoju. Jako trener rozwoju osobistego prowadzi sesje EEG Biofeedback, która jest profesjonalnym treningiem mózgu, którego celem jest normowanie jego aktywności bioelektrycznej – skutkuje to ogólną poprawą funkcjonowania organizmu ludzkiego. Daje zdolność do poprawy koncentracji, poprawy pamięci, szybkości uczenia się, wejścia w stan relaksu (a tym samym radzenia sobie ze stresem), lepszej kontroli nad reakcjami emocjonalnymi. Szczególnie pomocny w leczeniu dzieci z zaburzeniami uwagi, pamięci, ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia) i zaburzeniami emocjonalnymi. Metoda biofeedbacku jest również zalecana dla zdrowych pacjentów, którzy chcą poprawić wydajność w różnych dziedzinach życia.

MD Grzegorz Szymczak

Ginekolog położnik

Dr n. Med. Grzegorz Szymczak jest specjalistą ginekologii i położnictwa, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy i doktorem nauk medycznych – tytuł nadany przez Radę Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i współpracownik Royal College of Położników i Ginekologów. Od ponad 20 lat pracuje w Polsce, prowadząc prywatną praktykę oraz jako starszy asystent w szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i wykładając studentom uniwersytetu. Od ponad pięciu lat także w Anglii w sektorze prywatnej opieki zdrowotnej. Umiejętności w ultrasonografii Testy prenatalne 34D zostały certyfikowane przez PolishGerman School Endoscopy and Ultrasonography Polish Gynecological Society oraz British Fetal Medicine Foundation. Dr Szymczak niż rutynowe badania oferuje szersze spektrum wsparcia: drobne zabiegi chirurgiczne i poważniejsze operacje ginekologiczne i położnicze, w tym znieczulenie placówek. Zakres usług: ginekologiczny i położniczy, ultrasonografia ciążowa 2D, 3D, 4D, badania prenatalne, test PAPP, badania i USG piersi, badanie Pap, HPV, chirurgia, usuwanie polipów z szyjki macicy, przydatki operacyjne, usuwanie endometriozy, usuwanie nadżerki, operacje wrodzonych wad rozwojowych pochwy i macicy, łyżeczkowanie macicy, biopsja endometrium, histeroskopia, usunięcie mięśniaków macicy.

Mirosław Kondracki

Orthopedic

Mirosław Kondracki – Jestem technikiem ortopedycznym z wieloletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym od 1987 roku. Od wielu lat wykonuję artykuły ortopedyczne i rehabilitacyjne nie tylko dla pacjentów z całej Polski, ale także dla rosnącej liczby pacjentów i klientów z zagranicy. Od 2016 roku działam również w Wielkiej Brytanii. Moją specjalnością jest wykonywanie specjalistycznych wkładek ortopedycznych dla osób fizycznych. Dzięki nowoczesnej technologii jestem w stanie wykonać wkładki do wszystkich wad postawy, deformacji oraz zaburzeń stopy lub stawów. Używam tylko materiałów najwyższej jakości, wysokiej elastyczności i miękkości pokrycia w stopie. Specjalizuję się również w wkładkach medycznych, które są bardzo dokładne i dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mam szeroką gamę wkładek ortopedycznych z funkcją amortyzacji. W mojej ofercie znajdziesz również wkładki ortopedyczne do obuwia roboczego dla kobiet i mężczyzn, a także wkładki dla osób aktywnych fizycznie i wysportowanych.

Paulina Bartyzel

Kierownik praktyki

Liana Khandamirian

Recepcjonistka

Dominika Sobieraj

Recepcjonistka

Skontaktuj się:
  0745 026 6440
 0730 9087 087
Email: info@victoriaclinicmanchester.co.uk

Monday 11am – 6pm
Tuesday 11am – 6pm
Wednesday 11am – 10pm
Thursday 11am – 9pm
Friday 11am – 10pm
Saturday 9am – 10pm
Sunday 11am – 10pm

Wyślij wiadomość :