LEKARZ LARYNGOLOG –  poznaj usługi w Victoria Clinic

W naszej klinice Victoria Clinic w Manchesterze możesz zapisać się na wizytę do LARYNGOLOGA. Jego specjalnością jest przede wszystkim profilaktyka, diagnozowanie i leczenie chorób narządów głowy i szyi, wykonuje również niezbędne zabiegi. Do laryngologa udamy się również, jeśli mamy problemy z narządami zmysłów: węchu, smaku, równowagi i słuchu. Nasza klinika wyposażona jest w urządzenia laryngologiczne dzięki czemu pacjent będzie miał wykonany zabieg w naszej klinice. Zapraszamy do skontaktowania się z recepcją kliniki aby umówić na spotkanie z lekarzem.

Lekarz Laryngolog wykaz usług w Victoria CLINIC:

Laryngolog zajmuje się diagnozowaniem takich chorób jak:

zapalenie gardła,
zapalenie zatok,
zapalenie krtani,
niedosłuch,
angina ropna,
przerośnięte migdałki podniebienne,
zapalenie ucha zewnętrznego,
zapalenie ucha wewnętrznego,
zapalenie ucha środkowego,
polipy nosa i krtani,
urazy i złamania nosa,
naczynioruchowy nieżyt nosa,
nieżytowe zapalenie trąbki słuchowej,
otoskleroza,
bezdech senny,
nowotwory występujące w obrębie głowy i szyi.

Laryngolog w Victoria Clinic

Dr Barbara Leśniewicz specjalista w dziedzinie pediatrii, chorób wewnętrznych dorosłych i laryngologii. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Medycznej zacząłem pracować jako lekarz laryngolog na oddziale Szpitala Akademickiego w Warszawie. Od 1993 roku rozpoczęła pracę w brytyjskiej służbie zdrowia. Pracowała w Manchester Children`s University Hospitals Trust. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szeregu szkoleń, zjazdów i sympozjów. W swojej pracy mówi wieloma językami: polskim, francuskim, angielskim, włoskim i rosyjskim Jest specjalistą w zakresie diagnostyki i leczenia, w tym chirurgii, chorób nosa, uszu, jamy ustnej, gardła i krtani.

VICTORIA CLINIC CABINETS:

Recepcja Kliniki:

Po szczegóły prosze dzwoń do Victoria Clinic. Telefon komórkowy : ( 044 ) 073 09 087 087 . Telefon komórkowy : ( 044 ) 0745 026 6440 . e-mail: info@victoriaclinicmanchester.co.uk